środa, 21 grudnia 2011

Stosik nr 1


Przychodzę do domu a tam, a tam, a tam... cała góra książek! :D A wszystkie z wydawnictwa Nasza Księgarnia. Choć bardzo lubię mieć własne książki to przeważnie nie mogę sobie na to pozwolić. Trzeba przyznać, że są one sporym wydatkiem. Poniższe książki są lekko zniszczone, ale za to przecenione na bardzo niskie ceny. Ponadto te zniszczenia są naprawdę minimalne, w niektórych nawet się ich nie dopatrzyłam. Dzięki temu zaoszczędziłam aż 180 zł :D. A to wszystko dzięki Mery. Więc jeżeli macie jakieś własne sposoby na tańsze zdobywanie książek, proszę o podzielenie się ;) Teraz mam zapas na jakiś czas :).
Od góry :
-Miłość przez małe m Francesc Miralles
-Zbieracz Truskawek Monika Feth
-Ukryte Kimberly Derting
-Notatki z wystawy Patrick Gale
-Siedem pożarow mademoiselle Esther Vilar
-Wilki w modnych ciuszkach Carrie Karasyov & Jill Kargman
-Wirus Guillermo del Toro
Od czego zacząć? Co polecacie?

3 komentarze:

 1. Ja bym na pierwszy ogień wzięła "Zbieracza truskawek". Albo "Siedem pożarów mademoiselle". Strasznie ciekawam tych pozycji.;)
  Oj, zapowiada się dużo czytania. Sama bym naciągnęła rodziców na takie zakupy, ale na razie patrzą oni z obawą na stos ze Znaku. Może nie jest on wielki, ale pokaźny. Szczególnie Smith prezentuje się tam nader widowiskowo (dwa razy po około 600 stron).
  Cóż, "Zbieracz truskawek" nie zając, nie ucieknie. I tak miałabym na niego czas dopiero gdzieś w połowie stycznia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam żadnej z tych pozycji, więc za bardzo nie mogę pokreślić od której mogłabyś zacząć. Jestem jednak pewna, że lektura będzie fantastyczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Same wspaniałości xD Piękny stosik :*

  OdpowiedzUsuń