sobota, 24 marca 2012

Wyniki candy

Za oknem wspaniałe słońce, można usiąść na balkonie i poczytać książkę delektując się nową porą roku... A jeszcze lepiej gdy humor poprawia także radość z wygranej! Dlatego dziś przedstawiam Wam wyniki mojego pierwszego losowania.
Przede wszystkim dziękuję wszystkim za udział. Zgłosiło się 45 osób, a liczba obserwatorów bloga zdecydowanie wzrosła, co niezwykle mnie cieszy! Mam nadzieję, że podołam prowadzić bloga zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i wciąż będziecie z chęcią tutaj zaglądać :).
Przy podsumowaniu konkursu spotkałam się z tym, że na dwóch blogach nie znalazłam baneru konkursowego. Miałam dylemat czy zaliczyć te zgłoszenia, bo wprawdzie nie było to dla mnie tak istotne to jednak był to warunek konkursu. Ale zdecydowałam, że nie będę odrzucać ich z tego powodu, ponieważ jestem pewna, że było to jedynie roztargnienie. Spotkałam się z tym, że jedna z osób biorących udział w konkursie uprzedziła, że bloga nie posiada i nie wahałam się z przyjęciem jej zgłoszenia. I to też zadecydowało o tym, aby nie anulować tamtych zgłoszeń. Mam nadzieję, że nie spotka się to ze sprzeciwem innych osób, które sumiennie wykonały warunek konkursowy.
Ok, więc przystępujemy do sedna sprawy.
Losy przygotowane...
Losujemy pierwszego zwycięzcę...A jest nim...Cyrysia z bloga Świat książek i ja! Moje gratulacje!
Losujemy kolejnego zwycięzcę...
...Którym jest...
Scarlett z bloga Książkowo! Gratulacje!

Cyrysię i Scarlett proszę o dokonanie wyboru książki spośród poniższych oraz podanie adresu wysyłki na mojego e-maila : agnieszka9101@op.pl .

EDIT : Cyrysia jako pierwsza wybrała książkę pt. "Wilki w modnych ciuszkach", tak więc proszę Scarlett o dokonanie wyboru spośród pozostałych trzech książek :).
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkich za udział w candy! Dzięki temu poznałam wiele nieznanych mi wcześniej blogów i na pewno odwiedzę każdego z nich. W tygodniu nie miałam zbyt wiele czasu na odwiedziny (choć czytałam każdy komentarz), ale dzisiaj i jutro będę nadrabiać zaległości i z chęcią zapoznam się z nowymi blogami. Pewnie na nie jeden z nich zacznę zaglądać częściej.
I dziękuję też za pozytywne komentarze pod poprzednią notką, które wiele dla mnie znaczą. Bardzo mi miło, że zachęciłam niektórych do pewnych serialów i cieszę się, że okazało się, że wielu z nas łączy podobny gust filmowy.

12 komentarzy:

 1. Gratuluję :) Cyrysia Ty to masz szczęście w tych losowaniach :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. I dziękuję za zabawę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wylosowanym szczęścia w losowaniu;-0

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje i dziękuję za zabawę :)
  Szkoda, że szczęście nie uśmiechnęło się do mnie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo, bardzo dziękuję. Ogromnie się cieszę i gratuluje również Scarlett, zaś pozostałym uczestnikom życzę szczęścia w kolejnych losowaniach.
  Miłego dnia!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyniom. :)

  OdpowiedzUsuń