niedziela, 22 kwietnia 2012

Stosik nr 3

Uwielbiam moją bibliotekę! :D Kocham przeszukiwać regały pełne książek i zawsze znajduję dla siebie jakieś perełki. W piątek wróciłam przeszczęśliwa. Oto co wyszperałam :
"Ukarać zbrodnię" - Erica Spindler
Przeglądając półki odruchowo chwyciłam za tę, a tutaj... Erica Spindler?! Od wakacji po przeczytaniu "Złodzieja tożsamości" poszukiwałam w bibliotece jej książek, niestety była jedyna... Aż tutaj nagle taki traf ;). To dar od czytelnika, podobnie jak sześć innych książek Spindler z tej samej serii. To miłe, że niektórzy po przeczytaniu książki dzielą się nią z innymi, aby nie kurzyła się na półce, lecz posłużyła innym ;).

"Dobry adres" - Carrie Karasyov & Jill Kargman
Kolejna książka duetu (który już pojawił się na blogu - "Wilki w modnych ciuszkach")o nowojorskich bogaczkach.

"Jutro" - John Marsden
Nareszcie! Ta książka długo tkwiła na pierwszym miejscu mojej listy książek do przeczytania i w końcu trafiła w moje ręce.

"Siedem lat później" - Emily Giffin
Uwielbiam kiedy w bibliotece pojawiają się takie świeże, pachnące nowości.

Piątkowa wizyta w bibliotece była pełna zaskoczeń na każdym kroku i cały ten weekend utrzymał się w dobrej atmosferze ;). Wczoraj kupiłam magazyn "Filmowy". Zainteresowała mnie jego promocja w "Dzień dobry TVN", a później po przeczytaniu pozytywnej opinii na temat pisma nabrałam na nie ochoty. I warto ;). Pierwsze wydanie czasopisma poświęcone jest w dużej części amerykańskim serialom i każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie. Pojawia się w nim również kilka ciekawych artykułów. Można dowiedzieć się co warto obejrzeć na dużym ekranie i w jakim filmie zobaczymy w najbliższym czasie ulubionych aktorów. Magazyn kosztuje 9,90 zł i myślę, że jak na kwartalnik jest to odpowiednia cena. Można zakupić go także z filmem za 29,90 zł.
Już pojutrze powinna pojawić się nowa recenzja. Tymczasem życzę Wam dobrego tygodnia ;).

13 komentarzy:

 1. Ciekawy stosik. Ja jutro wybieram się do biblioteki, więc może coś ciekawego upoluję, chociaż ja zrobiłam sobie karę na wypożyczanie jak na razie. :D
  Miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uwielbiam, jak ludzie oddają książki do biblioteki, myśląc nie tylko o sobie, ale i o innych. Miejską bibliotekę ja również wzmacniam.:D
  Co do stosu, przyznaję, że jakoś nic mnie z niego nie zainteresowało. No, oprócz "Jutra", które sama mam na półce;)
  Mimo wszystko, miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Jutro" i "Siedem lat później" to książki, które już zarezerwowałam w swojej bibliotece i poluję w katalogu online jak sęp na padlinę, żeby mi ich nie sprzątnęli... :D Biblioteki są super! Pozdrawia m:)

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszczę zatem biblioteki :) też bym chciała mieć takową u siebie ;] nie, nie, spokojnie, biblioteka w moim miasteczku jest, tylko że jest nieco zacofana i ciężko znaleźć książki nawet sprzed kilku lat :))

  OdpowiedzUsuń
 5. "Siedem lat później" bardzo fajna książka :) Ericą Spindler też będziesz zachwycona :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie, że inni dzielą się książkami, przekazując je bibliotece :) Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny stosik. Miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny stos! Zazdroszczę "Jutra" i tak świetnej zaopatrzonej biblioteki! ;)
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 9. Miłego czytania. ;) Ja czytałam tylko "Jutro" z tych książek i bardzo mi się podobało. :3

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmm, w takim razie pozazdrościć biblioteki, choć i ja na swoją gminną narzekać nie mogę... :) Jestem pewna że Jutro ci się spodoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytałam ,,Ukarać zbrodnię''- rewelacja. Inne pozycje także ciekawe.Miłego czytania życzę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak... Biblioteka to jeden z najwspanialszych wynalazków ludzkości. :) Fajny stosik! Nie znam tych pozycji, więc życzę miłej lektury i czekam na recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń